Поиск

Зараз ведуться переговори з іноземними інвесторами

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій розповів, скільки коштів необхідно для відновлення інфраструктури прифронтових районів Донбасу. Про це він сказав в інтерв'ю Радіо Свобода.

За словами міністра, що відновлення Донбасу не зможуть підняти один або два річних бюджети.

"Треба говорити про більш великі горизонти. Тому що, для прикладу, запорізький міст - це приблизно 14-15 мільярдів гривень. А весь дорожній фонд - 74 мільярди гривень", - розповів Криклій.

За його словами, азовський і східний регіони є пріоритетними у відновленні доріг. Він також повідомив, що Україна проводить переговори з міжнародними партнерами щодо фінансування інфраструктурних проектів. Серед ймовірних інвесторів - Словаччина, Румунія, Польща.

"Міжнародні організації готові допомагати дуже активно. ЄБРР цього року рекордно якраз з тими програмами, які ми будемо ще до кінця року брати, то рекордна сума з фінансування інфраструктурних проектів буде. Вони сказали: понад мільярд доларів або євро. Власне, рухаємося. І будемо тільки нарощувати ці темпи", - сказав Криклій.

Раніше повідомлялося, що жителям Донбасу обіцяють компенсації за зруйноване житло. Сума виплати компенсації постраждалим жителям регіону буде визначатися за показниками вартості спорудження житла.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Комментарии