Поиск

У Херсоні «замінували» гуртожиток університету та торгівельний центр

Повідомлення про замінування надійшли на електронну адресу місцевих правоохоронців. З об’єктів на яких, нібито, була закладена вибухівка довелося евакуювати 3 тисячі людей.

Про це Соцпортал повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області.

Сьогодні на електронну адресу Департаменту патрульної поліції надійшли листи з інформацією про замінування у Херсоні гуртожитків Державного університету та торгівельного центру.

Для перевірки інформації на вказані об’єкти виїхали представники екстрених служб. Під час обстеження торгово-розважального центру було евакуйовано 3000 громадян. Охорону публічного порядкузабезпечували 25 поліцейських.

Під час перевірки двох гуртожитків Державного університету було евакуйовано 230 чоловік. Охорону порядку здійснювали 37 поліцейських.

Вибухотехніки та кінологи обласного главку поліції ретельно обстежили будівлі та прилеглі території. Жодних вибухонебезпечних предметів та пристроїв не виявлено. Обидва повідомлення про замінування не підтвердились.

Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення - ст.259 Кримінального кодексу України «Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності».

Нагадаємо, у Києві чоловік помер під час вибуху гранати.

Комментарии