Поиск

У Франції завершився суд над керівництвом France Telecom

Їх дії призвели до серії самогубств серед співробітників компанії

Як повідомляє BBC News, у Франції закінчився судовий процес у справі щодо цькування на робочому місці з боку керівництва France Telecom. Менеджмент звинувачували в моральному переслідуванні, яке стало причиною самогубств декількох співробітників.

Зокрема, прокуратура вимагала для колишнього глави компанії France Telecom Дідьє Ломбара і колишніх топ-менеджерів максимальне покарання: штраф в розмірі сімдесяти п'яти тисяч євро і рік тюремного ув'язнення для кожного з трьох обвинувачених. Остаточний вирок винесуть 20 грудня, 2019 року.

Протягом двох з половиною місяців суд брав свідчення у родичів загиблих співробітників, в результаті вдалося встановити дев'ятнадцять випадків самогубства і отримати інформацію від двадцяти працівників, які заявили про зловживання з боку керівництва, що спричинило у них депресію та моральні травми.

Причиною того, що сталося в середині 2000-х стали масові скорочення в компанії, які також збіглися з перейменуванням France Telecom в Orange. За версією суду, керівництво навмисно змушувало працівників звільнятися, навіть в тих випадках, коли для цього не було причин.

В рамках морального цькування деяких працівників проти волі направляли працювати в інші міста, змушували проводити час в порожніх офісах і зобов'язували виконувати роботу низької кваліфікації. Тоді штат скоротили на 22 тисячі осіб і розподілили роботу між 10 тисячами співробітників, що залишилися.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпортале.

Комментарии