Поиск

У двох школах Київщини влаштували хімічну атаку

У школі в Білій церкві учень на перерві розпилив перцевий газ із балончика. А у шолі Василькова через газ невідомого походження екстрено довелося евакуювати майже 400 учнів. До медиків з приводу отруєння ніхто не звертався.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у відділ комунікації поліції в Київській області.

У місті Біла Церква один з учнів 9-го класу прийшов до школи і приніс з собою балончик без маркування. Коли на перерві почав ним хизуватись, однокласник вихопив його з рук і розпилив перцевий газ.

На щастя, обійшлося без трагедії – провітрили приміщення школи. А батькам двох учнів прийдеться відповідати відповідно до чинного законодавства. Відносно них працівники поліції склали адміністративні матеріали за ст. 184 (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей) КУАП і матеріали будуть передані до суду для прийняття рішення. Дорослим загрожує сплата штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

У двох школах Київщини влаштували хімічну атаку

А учні однієї зі шкіл міста Васильків в екстреному порядку були евакуйовані. На перерві хтось розпорошив газ, саме який – невідомо. Для попередження масового отруєння газом керівництво школи прийняло рішення про евакуацію учнів: 22 класи, а це майже 400 школярів, вивели на свіже повітря.

Наразі на місці події працюють працівники ювенальної превенціїполіції Київщини, група реагування патрульної поліції. Поліцейські встановлюють особу, яка розпилила невідому речовину.

Нагадаємо, у Києві посеред ТРЦ лежав труп.

Комментарии