Поиск

У двох польських музеях з'являться аудіогіди українською

Україномовні аудіогіди з’являться ще в двох музеях Польщі вже у грудні цього року

Про це повідомляє Укрінформ.

Аудіогіди вже говорять українською у двох польських музеях та віденському Бельведері.

“Торік ми розпочали свою довгострокову програму впровадження україномовних аудіогідів у провідних музеях світу. Нещодавно запрацював український аудіогід у віденському Бельведері. З початку року вони вже доступні у двох польських музеях, а ще з двома ми працюємо над тим, щоб аудіогіди з’явилися у грудні”, – розповів генеральний директор Українського інституту Володимир Шейко.

Очільник Українського інституту повідомив, що впровадження україномовних гідів в закордонних музеях відбувається в межах популяризації і розширення поля використання української мови за кордоном.

"Для викладання української мови на базі Українського інституту за кордоном потрібно заснувати відповідні юридичні особи, мати приміщення, кваліфікованих викладачів, систему сертифікації – це величезна інфраструктура, яку Український інститут самотужки вибудувати не може. Тут потрібна співпраця з Міністерством освіти і науки України, де розробляють навчальні програми для викладання української як іноземної та систему сертифікації. Тобто, це – доволі довгий шлях", – сказав Шейко.

У планах – впровадження курсів української мови за кордоном.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии