Поиск

​У Держстаті помітили зміни рівня оплати праці українців

У Державній службі статистики звітують про зростання реальних зарплат українців – на понад вісім відсотків порівняно з аналогічним періодом торік.

гроші, зарплата,

Про це з посиланням на Держстат повідомляє «Економічна правда».

Як ідеться у повідомленні, реальна заробітна плата в Україні в червні 2019-го порівняно з аналогічним місяцем торік зросла на 8,1%. А середня номінальна платня працівників в Україні, які перебувають у штаті, у червні цьогоріч порівняно з травнем минулого року зросла на 5,3%, у річному вимірі (до червня 2018 року) – на 18%. Сума становила 10,78 тис грн.

Найбільше зростання середньої платні штатних працівників спостерігалося на Донеччині (на 27,7%), Сумщині (на 20,2%), Дніпропетровщині (20%).

Водночас, найвищий рівень оплати праці в травні зафіксували у столиці — 15,7 тис грн, найнижчий — на Кіровоградщині — 8,6 тис грн. Середня заробітна плата працівника на Донеччині становила 12,5 тис грн, на Луганщині — 9 тис грн.

Найбільше оплата праці зросла в сфері мистецтва, спорту і відпочинку — на 32,2%, у сфері інформації та телекомунікацій — на 25,5%, операцій з нерухомістю — на 24,2%.

Всі новини економіки України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Читайте також:

Комментарии