Поиск

У ДБР оголошено конкурс на 268 посад в оперативних підрозділах центрального апарату

Участь у конкурсі можуть взяти кандидати, які не мають досвіду роботи в правоохоронних органах

Державне бюро розслідувань (ДБР) оголосило конкурс на 268 посад в оперативних підрозділах центрального апарату відомства. Про це зазначається на офіційному вебсайті ДБР.

Відповідно до оприлюдненої інформації, прийом документів триватиме до 26 вересня включно. При цьому участь у конкурсі можуть взяти кандидати, які не мають досвіду роботи в правоохоронних органах.

«На початок цього конкурсу ми чекали 1,5 роки, адже Верховна Рада тривалий час не могла виправити технічну помилку в Законі про ДБР. Весь цей час оперативний супровід у наших провадженнях здійснювали колеги-правоохоронці. Ми вдячні їм за співпрацю. З початком роботи власних оперативних підрозділів ми зможемо самі проводити оперативно-розшукові дії», – зауважив Директор ДБР Роман Труба.

Нагадаємо, до цього часу набір оперативних працівників до ДБР був неможливим через технічну помилку в профільному законі, який парламент виправив у травні цього року.

Документи можна надсилати поштою або приносити особисто за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри, 15 (Державне бюро розслідувань).

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Всі новини про соціальне забезпечення в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии