Поиск

У Британії звільнили вчителя початкових класів через те, що він читав реп

Крістіан Уебб під псевдонімом MC Devvo читав реп про секс, наркотики і злочини. Довгий час йому вдавалося приховувати своє захоплення від керівництва школи

У Великобританії учитель початкових класів Крістіан Уебб (Christian Webb) був звільнений після того, як начальство дізналося про те, що він веде подвійне життя - у вільний від роботи час пише і читає реп.

Про це повідомляє The Sun.

Чоловік працював у приватній британській школі King Edward's school в Донкастері протягом чотирьох років. Як говорять батьки учнів, у нього була хороша репутація. Але керівництво школи прийшло в жах, коли дізналася, що Уебб читає реп з використанням ненормативної лексики.

В інтернеті Уебб більше відомий як MC Devvo, який, як і всі репери, співає про наркотики, секс і злочини. Його пісні, за правилами жанру, сповнені жаргонних і нецензурних виразів.

До минулого року Веббу вдавалося ретельно приховувати від керівництва свої музичні захоплення. Але в одному з роликів на YouTube його все-таки пізнали.

Уебба звільнили ще в грудні минулого року, проте батьки учнів дізналися про причину тільки зараз, коли про це випадково проговорився інший учитель. Багато з них відзначали, що Уебб був хорошим педагогом, але потім він «несподівано зник», і мовчання з боку керівництва школи виглядало дивно.

Як з'ясувалося пізніше, учитель не приховував від дітей, що читає реп, і багато хто дивився його YouTube-канал. Однак більшість батьків визнали рішення керівництва школи правильним, так як, на їхню думку, педагог повинен бути зразком для наслідування.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии