Поиск

У Білорусі на найвищому рівні відбувся неформальний діалог з питань Східного партнерства

Єврокомісари Йоганнес Ган та Марія Габріел взяли участь у Неформальному діалозі Східного партнерства в Білорусі.

Єврокомісар з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Йоганнес Ган та Єврокомісар з питань цифрової економіки та суспільства Марія Габріел відвідають Мінськ, Білорусь, 21 та 22 червня з метою участі в 10-му Неформальному партнерському діалозі Східного партнерства. Вони обговорять співпрацю в рамках документа «20 ключових завдань до 2020 року» за підсумками Саміту Східного партнерства, що відбувся в листопаді минулого року, а також способи посилення співпраці в галузі цифрової економіки, з міністрами закордонних справ та міністрами, що відповідають за цифровий порядок денний, з шести країн Східного партнерства: Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Республіки Молдова та України.

21 червня Комісари зустрінуться з Міністром зв’язку та інформатизації Республіки Білорусь Сергієм Попковим для обговорення шляхів співпраці в цифровій галузі та, зокрема, в галузі стійкості системи кібербезпеки, після чого вони візьмуть участь у пленарному засіданні з питань розвитку широкосмугових з’єднань та врегулювання тарифів на роумінг у регіоні.

У п’ятницю Комісар Ган разом з Міністром закордонних справ Республіки Білорусь Володимиром Макеєм візьме участь у пленарному засіданні з питань поточного стану Східного партнерства та реалізації Плану зовнішніх інвестицій. Під час свого візиту до Білорусі він також проведе двосторонні зустрічі з Президентом Республіки Білорусь Олександром Лукашенком, паном Макеєм та паном Попковим. Також він зустрінеться з представниками громадянського суспільства в галузі економіки та цифрової економіки. Фотографії та відеоматеріали щодо візиту будуть доступними на сайті EbS.

Нагадаємо, Грузія отримає новітні системи протиповітряної оборони Stinger.

Комментарии