Поиск

Блокпост розташований на трасі Київ-Харків-Довжанський на виїзді з Бахмута. Щодня крізь нього проходить близько тисячі громадян, 300 автомобілів.

Його обладнали сучасними технічними засобами для підвищення рівня безпеки та зручності громадян, які його перетинають. Результати реконструкції проінспектували командувач Об’єднаних сил Сергій Наєв та заступник командувача, заступник Голови Нацполіції Костянтин Бушуєв, повідомляє Соцпортал з посиланням на ГУ Нацполіції у Донецькій області.На стоп-контролі цілодобово несуть службу працівники Бахмутського відділу поліції та придані сили поліцейських з Рівненської області. Блокпост укріплений захисними спорудами, облаштовані зручні місця для очікування громадян та проживання поліцейських.

На оснащення поліції надійшли також технічні новинки - спеціальні прилади з камерами та функцією нічного бачення для обстеження транспортних засобів у важкодоступних місцях.

- Переобладнання блокпостів покращить надання громадянам поліцейських послуг, а також попередить порушення закону, - підкреслив командувач Об’єднаними силами Сергій Наєв.

Раніше на Донеччині було відкрито ще два оновлені блокпости у Покровському районі та місті Селидове.

Нагадаємо, чоловіка посеред поля переїхав трактор.

Комментарии