Поиск

У 2030 році Київ стане більш енергоефективним: в столиці розробляють стратегію

У Києві розробляють енергетичну стратегію до 2030 року з орієнтиром на підвищення енергоефективності та екологічних показників

Про це заявив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, пише Економічна Правда.

За словами чиновника, вже створена робоча група, яка має розробити нову стратегію на основі можливостей київських ТЕЦ, діючого теплоенергетичного комплексу. До розробки стратегії запрошені експерти зі США та Німеччини.

Пантелєєв нагадав, що минулого року міська влада повернула в управління теплоенергетичний комплекс і почала процес його модернізації.
"У минулому році ми повернули майно, що майже 17 років перебувало в користуванні комерційної компанії "Київенерго". Це дві потужні теплоелектроцентралі — ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6. Сміттєспалювальний завод "Енергія", 2,7 тис. км тепломереж, 4 станції теплопостачання, 183 котельні, 2946 теплових пунктів, 19 насосних станцій тощо", - сказав він.
"Ми провели повноцінний опалювальний сезон, детально вивчили технічний та фінансовий стан комплексу. Це дало нам фактичні дані для роботи над новою енергетичною стратегією і схемою теплопостачання, що стануть дорожньою картою для модернізації систем генерації і транспортування тепла, їх оптимізації з урахуванням сучасних стандартів", - повідомив Пантелєєв.

Він нагадав, що в кінці минулого року Київ підписав Меморандум з Європейським банком реконструкції та розвитку, Міжнародною фінансовою корпорацією, Агентством США з міжнародного розвитку з міжнародного співробітництва в сфері модернізації та розвитку теплоенергетичного комплексу столиці.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Комментарии