Поиск

​У 2010 році американський школяр кинув пляшку з посланням в океан. Через 9 він отримав відповідь з Європи

За цей час хлопець, який писав про любов до яблук та космосу, закінчив школу і вступив у коледж.

У 2010 році американський школяр кинув пляшку з посланням в океан. Через 9 він отримав відповідь з Європи

У серпні 2010 року 10-річний американець Макс Вреденбург кинув пляшку з посланням в Атлантичний океан. У записці він написав свою адресу, сподіваючись, що одного дня хтось знайде його повідомлення. І це сталося — в жовтні 2019 року Макс отримав неочікувану відповідь із Франції.

Історію розповідає CNN, передає телеграм-канал "Територія".

За цей час Вреденбург закінчив школу та поступив в коледж. Хлопець зізнався, що давно забув про лист в пляшці і був шокований, коли отримав відповідь від незнайомця «Г.Дюбуа», який знайшов пляшку на узбережжі Франції.

В своєму листі 10-річний Макс писав про те, що любить яблука, тварин, машини, космос і блакитний колір. Також хлопчик просив обов’язково написати відповідь, якщо хтось знайде пляшку. Дюбуа виконав прохання Макса і відповів, що за ці 9 років пляшка подолала понад 6 тисяч кілометрів, перш ніж він знайшов її. «Ти сильно виріс за цей час», — написав француз і прикріпив карту, де показав місце знаходження пляшки.

Дюбуа, на відміну від Вреденбурга, не залишив ніяких даних про себе. Макс зізнавався, що хотів би познайомитись з французом, який відповів на його лист: «Просто дізнатися, яку їжу він любить, який у нього улюблений колір або чи любить він космос»?

Зрештою, двох чоловіків з різних континетів об’єднали соціальні мережі. Коли твіт американця про історію з пляшкою став вірусним, його помітив Дюбуа і написав Максу в Інстаграм.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии