Поиск

Турпотік з України до Туреччини рекордно зріс

За 4 місяці 2019 р. турпотік з України до Туреччини зріс на 13,8%.

Турпотік з України до Туреччини зріс

Відповідно до даних Міністерства культури і туризму Турецької Республіки, за перші чотири місяці 2019 року Туреччину відвідало 211 804 українці, що на 13,82% більше, ніж такий самий період 2018 року. За підсумками 1-го кварталу Україна увійшла до 10-ки країн-лідерів.

Кількість іноземців, які відвідали Туреччину в січні-квітні 2019 року, збільшилась на 12,22% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року і склала 8 735 268 осіб.

Літній сезон тільки починається, але курорти Середземноморського та Егейського узбереж вже користуються популярністю серед відпочивальників. Так, в Анталії за січень-травень 2019 року кількість українських туристів досягла 164 922 (приріст – 5,05%). А курорти Мугли (Фетхіє, Мармарис, Даламан, Бодрум) прийняли 4 724 українці, приріст турпотоку склав 306%. Також спостерігається стабільне зростання турпотоку в Стамбул: за січень-квітень місто відвідало 116 112 туристів з України, що на 6,4% більше аналогічного періоду попереднього року.

- Перший квартал 2019 року виявився дуже успішним за статистичними даними для основних регіонів як пляжного, так і екскурсійного туризму. Важливо відзначити, що українці почали більше цікавитися історичними та культурними пам'ятками Туреччини, що відображається у високих показниках відвідуваності Стамбула, Каппадокії та інших екскурсійних напрямків. У свою чергу ми продовжуємо знайомити українців із унікальними історичними пам'ятками Туреччини, зокрема 2019 рік оголошено нашим Міністерством Роком Гьобеклі-Тепе, який є найдавнішим у світі храмовим комплексом, включеним до списку об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Туреччині, – прокоментував Берат Йилдиз, аташе з туризму Посольства Туреччини в Україні.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Ще цікавого. Всі приколи дня читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии