Поиск

Турчинов прокоментував обстріл військової бази РФ у Сирії

Втрати Росії внаслідок мінометного обстрілу 31 грудня на російській авіабазі "Хмеймім" у Сирії були найбільшими за весь час проведення військової операції. Таким чином заяви президента РФ Володимира Путіна про перемогу у Сирії перетворилися на "ганебний фарс".

Про це заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України (РНБО) Олександр Турчинов, повідомляється на сайті РНБО.

За його словами, на російській авіабазі в Хмеймімі було знищено щонайменше чотири бомбардувальники Су-24, два винищувачі Су-35С, військово-транспортний літак Ан-72 та склад боєприпасів.

"Цього ж дня під час виконання бойового завдання було знищено російський гелікоптер Мі-24", - заявив Турчинов.

Секретар РНБО додав, що російському Генштабу та Міністерству оборони не вдалося приховати такі масштабні втрати.

"Путінська пропагандистська заява про перемогу російських військових у Сирії, з якої він почав свою четверту президентську виборчу кампанію, перетворилася на ганебний фарс, а військовий парад, який він приймав на сирійській землі, - на похоронну процесію", - заявив Турчинов.

Як повідомлялося, в результаті мінометної атаки 31 грудня на російській авіабазі "Хмеймім" у Сирії знищено сім літаків. Міноборони РФ офіційно підтвердило смерть двох своїх військових у результаті обстрілу.

Як повідомляв Соцпортал, Турчинов натякнув, що в України "завалялася" ядерна зброя.