Поиск

"Ціна правди" - український фільм, який зможуть переглянути люди з вадами зору і слуху

У широкий прокат кінострічка вийде вже наступного тижня

Кінокартина Аґнєшки Голланд “Ціна правди”, створена за підтримки Держкіно. Переглянути стрічку можна буде вже 28 листопада. Кінокартина супроводжується тифлокоментарем та субтитрами.

Про це повідомили у пресслужбі Держкіно.

Однак, людям, що мають порушення зору та слуху треба буде завантажити перед переглядом спеціальний додаток на смартфон. Тифлокоментування – це стислий закадровий опис візуальної частини фільму для незрячих глядачів. Адаптовані субтитри – формат доступності фільму для людей, які не чують. Діалоги та звуки там передаються шляхом написів та символів.

Сама стрічка розповідає про те, як у 1933 році репортер Ґарет Джонс шукає цікаву історію та приїздить до Москви. Там він знайомиться із з журналісткою Адою Брукс. Жінка розповідає йому про радянську утопію, яка не має нічого спільного з реальністю. Тоді головний герой починає своє розслідування. Переховуючись від спецслужб СРСР, розкриває правду про трагедію України: голодомор, цензуру, змову і масові репресії. Саме його викриття згодом стануть підґрунтям для роману “Колгосп тварин” Джорджа Орвелла.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити всі найкращі фестивалі та концерти в Києві.

Всі новини шоу бізнесу читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии