Поиск

Ціна перемоги: в яких умовах готуються до олімпіади українські та зарубіжні спортсмени

Олімпійських медалей чекають з нетерпінням всі – обивателі, а тим більше – чиновники, бо навряд чи знайдеться ліпший привід похизуватися на фоні чужих досягнень, вдаючи себе причетними до них.

"Публічні люди" провели власне розслідування і з’ясували, в яких умовах готуються до олімпіади українські та зарубіжні спортсмени.

Але за спортивними перемогами стоїть талант і важка праця, яку зводять нанівець байдужість у кращому випадку, у гіршому ж – безмежна і неосяжна корупція, яка з’їдає виділені на розвиток інфраструктури бюджетні кошти.

В минулорічному бюджеті на розвиток спортивної інфраструктури було виділенобільш як 600 млн грн (в цьому, передолімпійському році, ця сума зменшена до 119 млн), які, судячи зі всього, десь благополучно "осіли".

Бо сьогодні українські спортсмени тренуються в старих занедбаних залах, що будувались ще за радянських часів, а переймаються цим, судячи зі всього, лише спортсмени і тренери, які в свій час доклали титанічних зусиль, щоб стати світовими та олімпійськими чемпіонами.

Як тренуються українські спортсмени:

Відео: телеканал “Інтер”

А ось так тренуються, приміром американські легкоатлети:

Відео: YouTube Brook Hill

Легкоатлетичний реабілітаційний центр. Наші спортсмени про такий можуть лише мріяти. Такого рівня зали, обладнані новітнім оснащенням, в Америці в кожному районі.

Рівень обладнання гімнастичної зали:

Відео: YouTube Unfamiliar

Хто переможе? Питання риторичне. І талант не врятує, на жаль…

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии