Поиск

Ціна газу для промспоживачів у вересні не зміниться

НАК «Нафтогаз України» у вересні запропонує промисловим споживачам газ за тією ж вартістю, що і в серпні

Залежно від обсягів закупівлі та умов оплати, Нафтогаз пропонує газ за ціною 4640- 5204 грн/тис. куб. м (без ПДВ і витрат на транспортування).

У порівнянні з липнем, ціна знижена на 7,2-7,5%. Про це повідомляє Нафтогаз України

Нагадаємо, що в Україні з 1 жовтня 2015 року скасоване державне регулювання цін на газ для всіх категорій споживачів, крім населення і ТКЕ.

З тих пір Нафтогаз поставляє газ промисловим споживачам, бюджетним організаціям та іншим суб’єктам господарювання на ринкових умовах.

При цьому регульована ціна в серпні для побутових споживачів визначена на рівні 4653,54 грн/тис. куб. м. У порівнянні з липнем вартість газу зменшилася на 5,1%.

З 1 жовтня 2015 року введено в дію Закон України «Про ринок природного газу», яким передбачено, що постачання природного газу здійснюється за цінами, що вільно встановлюються між постачальником та споживачем крім випадків, передбачених цим Законом. Так, з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, на суб‘єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов‘язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Комментарии