Поиск

Цікавинки від Skarb.com.ua: 10 причин чому варто взяти позику у ломбарді

Чому краще брати кредит в ломбарді? Які документи важливо мати при собі для укладення угоди, на прикладі «Скарбниці»? Чи є обмеження у сумі кредиту? Чи можливо взята кредит в невеличких містах чи селищах?

Отримання кредитних коштів готівкою

Ломбард — це можливість зручно та швидко вирішити фінансові труднощі. Кількість постійних клієнтів таких установ постійно зростає. І на те є вагомі причини.

1. Для укладення угоди у ломбарді потрібен мінімальний пакет документів

Більшість банків для видачі кредиту вимагає від потенційного позичальника підтвердження платоспроможності. Мова йде про довідку з місця роботи, в якій вказується розмір зарплатні та сума доходу за певний період. Важливо і те, щоб клієнт мав хорошу кредитну історію. Такі вимоги можуть стати серйозною перешкодою для тих, хто не має постійного місця роботи або не може швидко отримати таку довідку.

Кредити під заставу золота

Інша справа — ломбард. Тут потрібен лише документ з фотографією, що посвідчує особу, та довідка про присвоєння ІПН.

Щоб отримати кредит під заставу золота чи техніки, перейдіть, будь ласка, за посиланням на сайт мережі ломбардів «Скарбниця»: https://www.skarb.com.ua .

2. Укладення угоди займає не більше 15 хвилин

Щоб видати кредит у відділенні, працівник ломбарду повинен:

  • перевірити документи у позичальника;
  • оцінити предмет застави;
  • заповнити договір та підписати його;
  • видати гроші.

Як правило, все це займає не більше чверті години.

3. Договір — це гарантія безпечної угоди

Договір містить інформацію про позичальника та комерційну організацію, що видає кредит. В ньому зазначаються терміни та умови кредитування. Договір підписується обома сторонами та оформляється у двох екземплярах. Один видається позичальнику, інший залишається у відділенні ломбарду.

4. Не потрібно витрачати час на очікування у черзі

Черга для ломбарду — це нонсенс. Оскільки кількість відділень достатньо велика, а на укладення договору витрачається кілька хвилин, відвідувачам рідко доводиться витрачати свій дорогоцінний час на очікування.

Отримання кредитних коштів готівкою

5. Ніяких обмежень у сумі кредиту

У ломбарді можна отримати кредит на будь-яку суму, але для цього потрібно мати в своєму розпорядженні цінну річ. Розмір позики повністю залежить від вартості речі, яку Ви залишите в якості застави.

6. Великий перелік предметів застави

Найпоширеніша група предметів застав, яку приймають всі ломбарди, — це вироби з дорогоцінних металів та дорогоцінне каміння. Крім того, отримати кредит можна і під заставу техніки. Ломбардів, що приймають побутову техніку — трохи менше, але вони також існують. Ще менше установ, що видають позику під заставу нерухомості або автомобілів. В останньому випадку оформлення документів займає більше часу та потребує обов’язкового нотаріального завірення.


Найпоширеніша група предметів застав, яку приймають всі ломбарди, — це вироби з дорогоцінних металів та дорогоцінне каміння


7. Ніякого психологічного дискомфорту

Коли виникає гостра необхідність у грошах, багато хто стає перед вибором: звернутися до ломбарду або взяти у борг грошей у родичів або друзів. Але трапляється так, що коли особисті стосунки переплітаються з фінансовим питанням, виникають сварки та образи. Крім того, не завжди хочеться розповідати комусь про свої матеріальні труднощі. Звернувшись до ломбарду, всього цього можна уникнути. Ані допитів, ані образ!

8. Відділення ломбардів є не тільки у великих містах, а й у селищах

Кількість відділень ломбардів збільшується з кожним днем. Сьогодні їх можна знайти не лише у мегаполісах, але в невеличких населених пунктах.

9. Бонусні програми

Завжди приємно, коли є можливість зекономити. Багато ломбардів пропонують постійним клієнтам бонусні програми та знижки.

Позичати краще в «Скарбниці»

10. Предмети застави знаходяться під надійним захистом

Ломбарди, а точніше те, що в них зберігається — це ласий шматочок для зловмисників. Тому охороні подібних установ керівництво приділяє особливу увагу. Сучасні системи охорони у відділеннях дозволяють гарантувати цілковиту безпеку цінного майна. Обов’язковою умовою є наявність у кожному ломбарді цілодобових камер відеонагляду та «тривожної кнопки».

Важливе значення мають і високоякісні сейфи, у яких зберігаються дорогоцінності.

Матеріал підготовлений на замовлення Ideas Bureau Slav.ua

Комментарии