Поиск

Тренер жіночої збірної Росії з волейболу зробив жест з «вузькими очима» після перемоги над Південною Кореєю. Його звинуватили в расизмі

Італієць Серджо Бузату заявив, що не хотів нікого образити

Старший тренер жіночої збірної Росії з волейболу Серджо Бузату опинився в центрі расистського скандалу. Після перемоги над збірною Південної Кореї він зробив жест - розтягнув вказівними пальцями повіки, зображуючи вузькі очі. Корейська сторона визнала цей жест расистським і розцінила, як образу.

Про це повідомляє «РІА Новини».

Представники Федерації волейболу Південної Кореї (KVA) планують подати скаргу до Міжнародної (FIVB) і Російської (ВФВ) федерацій волейболу. Вони хочуть, щоб Бузату був покараний за расистський жест.

Сам Бузату заявив, що його жест ніяк не пов'язаний з Південною Кореєю. Своїми рухами він нібито святкував вихід на Олімпійські ігри 2020 в Токіо (Японія).

«Я не хотів нікого образити і дуже здивований, що мій жест здався образливим. Я просто святкував вихід на Олімпіаду, яка пройде в Японії. В той момент я ні в якому разі не звертався до команди Південної Кореї. Я до всіх націй ставлюся з великою повагою. Приношу вибачення команді Південної Кореї, Федерації волейболу Південної Кореї, уболівальникам. Я не хотів образити цю націю, мене неправильно інтерпретували».

Російська команда здобула перемогу над збірною Південної Кореї з рахунком 3:2. Російські спортсменки отримали путівку на Олімпіаду 2020 на Токіо.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити відео на гостросоціальну тематику.

Комментарии