Поиск

Трамп виправдався за слова екс-помічниці про зайву вагу його дочки і пробачив Вестерхаут

Президент США Дональд Трамп відповів на звинувачення своєї екс-помічниці Мадлен Вестерхаут в тому, що він соромиться своєї дочки Тіффані Трамп через її зайву вагу

Про це пише The Sun.

До цього стало відомо, що Вестерхаут заявила, що Трамп не любить фотографуватися зі своєю дочкою Тіффані, так як вважає її занадто повною. Вона також розповіла, що американський лідер не може відрізнити власну дочку від інших людей в натовпі.

Коментуючи висловлювання колишньої помічниці, Трамп сказав, що любить свою дочку.

Він зазначив, що Тіффані хороша людина. Крім того, вона старанно займається навчанням.

Раніше повідомлялося, що особиста помічниця американського лідера Дональда Трампа Мадлен Вестерхаут подала заяву про звільнення після своїх коментарів про дочок глави держави. За її словами, у Трампа відносини з нею краще, ніж з його дітьми.

У той же час, президент США Дональд Трамп повідомив, що його помічниця Мадлен Вестерхаут прощена за слова про його дочок.

За його словами, з Вестерхаут було укладено угоду про нерозголошення. При цьому він вважає її «дуже хорошою людиною», не дивлячись на ситуацію.

«Вона зателефонувала мені вчора, щоб вибачитися», - зазначив він у своєму Twitter. За словами Трампа, він пробачив її.

Раніше ЗМІ повідомили, що Трамп звільнив свою помічницю після того, як вона виклала журналістам таємниці його відносин зі своїми дітьми. З'ясувалося, що в розмові зі співробітниками преси не для запису Вестерхаут розповіла, що главі Білого дому нібито соромно фотографуватися з дочкою Тіффані, так як він вважає її надто повною.

Підписуйтесь на наш Youtube-канал, щоб не пропустити цікаві та смішні відео.

Комментарии