Поиск

Топ-5 найгірших подарунків на День святого Валентина: версія зоозахисників

Українські зоозахисники із UAanimals визначили ТОП-5 найгірших подарунків на 14 лютого.

зоозахист, захист тварин

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на паблік ініціативи у соціальній мережі.

За їх версією ТОП-5 це:

  • Купання з дельфінами
- Популярним подарунком до дня закоханих залишається розрекламоване плавання з дельфінами. Цим подарунком ви не тільки спонсоруєте знущання над тваринами і осліплення їх хімікатами, але й ризикуєте захворіти самі. Вже навіть український МОЗ підтвердив, що дельфіни і люди мають ряд спільних захворювань, які можуть передаватися через моду, - впевнені зоозахисники.
  • Живі метелики
- Красивий на думку деяких жест насправді перетворюється на миттєву загибель метеликів і жахливі враження коханої людини, яка стає свідком цього, - зауважили вони.
  • Хутряна шуба

- Треба мати світогляд печерної людини, чи дивне почуття прекрасного, аби проявляти своє кохання одягом із десятків мертвих тварин. Давайте вже припиняти це криваве жлобство! - підкреслили в UAnimals.

  • Фотосесія з тваринами
- Останнім часом деякі збочені фотографи пропонують послугу фотографування з тигренятами та іншими дикими тваринами. Купуючи таку послугу ви пропагуєте садизм та спонсоруєте знущання, - кажуть вони.
  • Квитки в цирк з тваринами
- Менш популярним, але поширеним подарунком є квитки у цирк із тваринами. Тут все схоже на попередній пункт. Прояв любові не може виражатися у спонсоруванні садизму, - додали в ініціативі.

Крім того, нагадаємо, що:

Комментарии