Поиск

Тимошенко найбільш вірогідний переможець президентських виборів, - політтехнолог

«Урочистий з’їзд Батьківщини, на якому відбулось висунення в президенти Юлії Тимошенко, приємно здивував кількістю учасників. Більше 10 тисяч з усієї України! Думаю, що це була одна з наймасовіших подібних подій в історії України», - заявив політичний експерт Микола Спірідонов.

Він зауважив, що Тимошенко стала консолідуючим політичним лідером, який об’єднує українців незалежно від місця проживання. В своєму виступі вона говорила, що ні на крок не відступить від своєї мети – побудови Великої України. Саме заради цього і відбувається боротьба за президентське крісло. Лідерка Батьківщина назвала 2019 рік вирішальним для України.

Тимошенко впевнена, що Україна зможе повернути Крим і Донбас назавжди. Цього вдасться добитися за допомогою розширеного формату перемовин Донбас плюс, а також створенню модерної української армії за стандартами НАТО. На її думку в Криму і на Донбасі живуть справжні патріоти, які з нетерпінням чекають на звільнення. Також Тимошенко запевнила, що на відміну від представників нинішньої влади ніколи не буде розглядати війну як свій прибутковий бізнес.

- За даними багаточисленних соціологічних досліджень саме Юлія Володимирівна є найбільш вірогідним переможцем президентських виборів. І з’їзд, який відбувся 22 січня, дуже зміцнив у її прихильників віру в свої сили. А серед тих, хто прийшов її підтримати, були: члени родини, соратники, воїни АТО, перший президент України Леонід Кравчук, патріарх Філарет та багато інших. Також її підтримали і відомі закордонні політики, зокрема президент ЄНП Жозеф Доль та колишній Генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, - додав Спірідонов.

Він констатувати, що з такою потужною командою і всеохоплюючою підтримкою у Тимошенко є всі шанси на переконливу перемогу.

Комментарии