Тимчук: Ми маємо бути готовими до відкритої агресії РФ

  1. Главная
  2. Архив
  3. Оккупация
  4. Тимчук: Ми маємо бути готовими до відкритої агресії РФ
14:15, 16.12.17
Дмитро Тимчук, Апостроф

Координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук заявив, що Укрїна повинна бути готова до відкритої агресії РФ.

-На даний момент ми не застосовуємо протиповітряну техніку чи систему протиповітряної оборони. Тобто це не використовується в комплексі з ЗРК. Хоча зрозуміло, що в якості роботи РЛС для контролю повітряного простору України ці системи постійно використовуються. Ми маємо бути готовими до відкритої агресії РФ, але на сьогодні ця загроза не має високої ймовірності. Але ми однозначно повинні бути готовими до цього. І ми зобов'язані контролювати повітряний простір в режимі онлайн – це однозначно. Це те, що стосується, наприклад, РЛС,- заявив Тимчук.

Також Тимчук розповів, що росіяни забрали велику кількість бойових кораблів, суден забезпечення і катерів з Криму, тому питання охорони берегової зони є дуже актуальним.

-Що стосується засобів для ВМС, то ми також знаємо, що під час виведення українських сил та засобів із окупованого Криму росіяни віджали дуже велику кількість бойових кораблів, суден забезпечення і катерів. Відповідно, зараз будь-яка допомога в цьому сенсі є вкрай важливою. Враховуючи й те, що Росія продовжує набивати військами Крим, для нас постає питання охорони та оборони нашої берегової зони. Якраз в такому плані ці функції повинні виконувати ВМС,- добавив Тимчук.

Як повідомляв Соцпортал, Тимчук оцінив ймовірність об'єднання Кремлем ДНР і ЛНР.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне