Поиск

Тільки системні зміни дадуть результат, - Тимошенко

Партія ВО «Батьківщина» під час XIV з’їзду партії представила першу п’ятірку учасників політсили, які братимуть участь у дострокових виборах Верховної Ради 21 липня 2019 року.

Тимошенко, Зеленський, реформи

Це - Юлія Тимошенко, Сергій Тарута, Валентин Наливайченко, Сергій Соболєв, Олена Кондратюк. «Батьківщина» закликала створити в новому парламенті коаліцію дій з новим президентом і разом зробити все, щоб вже за 100 днів кожен українець відчув зміни.

«Наша команда налаштована в новому парламенті йти в сильну коаліцію з новим президентом і з іншими демократичними проєвропейськими силами. Ми готові запропонувати новій коаліції план дій і зробити все, щоб він став реальністю», - заявила Юлія Тимошенко.

У перші 100 днів люди відчуватимуть зміни щоденно. Першочергові кроки на 100 днів:

  • зупинення падіння економіки,
  • припинення терору проти підприємці,
  • зведення до мінімуму корупції,
  • ухвалення нового податкового кодексу
  • старт масштабної перебудови грошово-кредитної політики (покладемо край недоступності кредитам для нашої економіки)
  • справедливі тарифи
  • підняття пенсій та зарплат,
  • перегляд бюджету і відновлення скасованих норм допомоги для соціальних категорій,
  • повернення молодим сім’ям те, що в них забрали, – допомогу на дитину

10. ухвалення закону про страхову медицину одала

- Зупинення падіння економіки, припинення терору над підприємцями, зведення до мінімуму корупції, тому що ми плануємо ухвалити новий податковий кодекс. Ми зробимо все, щоб за ці 100 днів розпочалась масштабна перебудова грошово-кредитної політики. Ми покладемо край кредитам по 20% річних, покладемо край недоступності кредитам для нашої економіки. Підняти пенсії та зарплати, переглянути бюджет, повернути молоді те, що в них забрали, – допомогу на дитину. У ці 100 днів ми ухвалимо закон про страхову медицину. Це наші невідкладні першочергові дії, - сказала вона.

Лідер «Батьківщини» запропонувала партіям «Слуга народу» та «Голос» об’єднати зусилля і не дозволити представникам старого корумпованого режиму пройти до парламенту через мажоритарні округи. За її словами, Україні потрібна «коаліція дій», а не обіцянок.

- Справжні демократичні сили, які можуть прийти в парламент, – «Батьківщина», «Слуга народу», «Голос» – мають об’єднати сили, щоб не дати можливості перемогти на мажоритарних округах мастодонтам корумпованого режиму, що діяв 5 років і який зараз впав, - наголосила Тимошенко.

Юлія Тимошенко впевнена, що розроблений найкращими вітчизняними фахівцями «Новий курс України» стане основою коаліційної угоди для прихильників змін у новому парламенті. Це дозволить дати реальний результат вже за 100 днів, переконана політик. Незабаром буде представлено покроковий план дій на 100 днів - ця програма буде, як календар, щоб люди могли відзначити всі зміни.

Сильною стороною команди Юлія Тимошенко вважає і те, що у майбутній Верховній Раді «Батьківщина» не допустить капітуляції у переговорах щодо повернення Криму та Донбасу та відстоюватиме національні інтереси. «Батьківщина» зробить все, щоб найближчим часом обміняти наших заручників, військовополонених, політв’язнів – «всіх на всіх», заявила Юлія Тимошенко.

- Важливо зробити так, щоб наша команда в парламенті не допустила в мирних переговорах за повернення Криму і Донбасу будь-якої капітуляції або применшення українських національних інтересів. Щоб ніколи і ніхто не зміг підторговувати нашим Кримом, - зазначила Тимошенко.

Комментарии