Поиск

Тетяна Меліхова особисто контролює ремонт інженерних мереж у столичних будинках

Депутат Київради від ВО «Батьківщина» Тетяна Меліхова особисто обстежила інженерні мережі в підвалі будинку по вул. Якуба Коласа, 21, щоб перевірити, чи за цільовим призначенням пішли кошти, виділені на їх ремонт.Як повідомляє прес-служба Київської міської «Батьківщини», цьому передували скарги від незадоволених мешканців будинку.

За словами Тетяни Меліхової, результати візуального обстеження інженерних мереж у підвалі будинку по вул. Якуба Коласа, 21, засвідчили, що ізоляцію труб гарячого водопостачання таки здійснили.

«А от що стосується труб холодної води, то ситуація плачевна», – додала депутат від «Батьківщини».

Ремонтники запевнили Тетяну Меліхову, що нещодавно залатали всі прориви, але вони виникли знову. Окрім того, майстри пообіцяли упродовж тижня ліквідувати протікання труб і надати акти виконаних робіт.

«Аби проконтролювати, що кошти, які за мого сприяння виділені з бюджету міста на конкретні роботи, знайшли свого адресата, а не залишились у кишенях чиновників, готова спускатися в підвали й візуально обстежувати мережі», – наголосила секретар фракції «Батьківщина» в Київраді.

Нагадаємо, за наполяганням Тетяни Меліхової 2016 року на ремонт інженерних мереж з бюджету Києва було виділено 330 тис., а 2017-го – 150 тис. грн.

Комментарии