Поиск

Тетяна Меліхова: Чи не порушує мер регламент Київради?

Секретар фракції «Батьківщина» в Київраді Меліхова Тетяна Іванівна ініціювала розгляд питання, чи не порушує міський голова Віталій Кличко регламент Київради, коли звітує на початку кожного пленарного засідання.

Як зауважила депутат «Батьківщини», до неї почали звертатися люди, незадоволені довгими звітами мера на кожному планерному засіданні Київради, які не передбачені порядком денним.

«Кияни скаржаться, що довго очікують на розгляд питань, у яких вони зацікавлені і не можуть стежити за пленарним засіданшням безперервно упродовж кількох днів», - сказала Тетяна Меліхова, зауваживши, що у цьому скликанні, як ніколи, пленарні засідання затягуються у часі.

За її словами, секретар Київради Володимир Прокопів дав протокольне доручення регламентній комісії розглянути питання: «Чи не порушує регламент Київради мер кожного пленарного засідання, коли звітує перед киянами за рахунок часу, відведеного на розгляд питань порядку денного?».

«Київрада або має змінити регламент, щоб звіти мера включали до порядку денного. Або запровадити для звітів мера окреме засідання, де депутати та кияни змогли би ставити йому питання і тут же отримувати на них відповіді», - наполягає депутат «Батьківщини».

Як повідомили в регламентній комісії, ініційоване політиком питання щодо «законності» звітів мера під час пленарних засідань потребує більш детального вивчення.

«Розгляд ініційованого питання Комісія перенесла на наступне засідання», - додала Тетяна Меліхова.

Комментарии