Поиск

Тести ЗНО по українській мові з коментарями з`явились онлайн

У абітурієнтів з`явилась можливість ретельно підготуватись до Зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.

Цей предмет є обов’язковим тестовим предметом, результати якого зараховуватимуться як державна підсумкова атестація у старшій школі та як вступний іспит до вищого навчального закладу, пише Освіта.ua.

Результат виконання завдань частини тесту «Українська мова» та власного висловлення буде зараховуватися як державна підсумкова атестація з української мови. Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час прийому до вищих навчальних закладів.

Для підготовки до іспиту з української мови і літератури є онлайн-сервіс.

Він містить завдання тестів ЗНО, правильні відповіді на завдання, а також ґрунтовні пояснення провідних фахівців до правильної відповіді кожного із завдань тесту.

Майбутні учасники ЗНО можуть ознайомитись з коментарями фахівців до тестів ЗНО з української мови і літератури, що були використані Українським центром оцінювання якості освіти під час проведення основних та додаткових сесій тестування, а також пробних тестів, що були проведені у минулих роках.

Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з української мови і літератури, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей завданнь тестів.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии