Поиск

Терористи написали до ОБСЄ фейковий "лист" від імені селища, звільненого українськими бійцями

Поширений сепаратистськими інофрмаційними ресурсами "лист" мешканців населеного пункту Гладосове до першого заступника голови СММ ОБСЄ Александра Хуга є фейком

Про це заявляє українська сторона Спільного центру з контролю і координації ситуації на Донбасі (СЦКК).

-ЗМІ бойовиків оприлюднили інформацію, нібито мешканці населеного пункту Гладосове звернулися з відкритим листом до першого заступника голови СММ ОБСЄ в Україні Александра Хуга. У своєму зверненні "мешканці селища" закликали представника ОБСЄзафіксувати "факт" незаконного захоплення території і дій українських військовослужбовців, які нібито заарештували і вивезли у невідомому напрямку частину мирного населення, - йдеться у повідомленні.

Українські фахівці СЦКК опитали мешканців Гладосового та з'ясували, що люди, які підписалися під цим зверненням, ніколи не жили у цьому населеному пункті.

-Опитування місцевих мешканців показало, що особи, які підписали це звернення, у зазначеному населеному пункті ніколи не проживали. При цьому навіть без проведення спеціалізованої графологічної експертизи видно, що підписи зроблені однією рукою, - додали у СЦКК.

На їхню думку, цей фейк спрямований на перекладання на ЗСУ відповідальності за загострення ситуації на Донбасі та свідчить про зацікавленість у подальшому загостренні конфлікту.

Як повідомляв Соцпортал, ОБСЄ повідомила про раптове загострення на Донбасі.