Поиск

​Телефонна розмова Зеленського та Меркель: про що говорили

Проведення зустрічі лідерів держав країн «нормандської четвірки» та безпекою ситуацію на Донбасі. Такі питання під час телефонної розмови обговорили президент України Володимир Зеленський та Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель у середу, 9 жовтня.

Телефонна розмова Зеленського та Меркель: про що говорили

Як повідомляє Офіс президента, Володимир Зеленський високо оцінив вагому підтримку з боку канцлера щодо питання досягнення миру в Україні, її послідовну позицію у питанні санкцій щодо Росії, а також практичну допомогу Німеччини в реалізації політики реформ.

Ангела Меркель наголосила на незмінності позиції ФРН на підтримку України на шляху до встановлення миру на Донбасі. Вона заявила, що використає майбутні контакти з партнерами у Нормандському форматі для досягнення домовленості щодо дати проведення саміту, - повідомляє Офіс президента.

Володимир Зеленський розповів Ангелі Меркель про безпекову ситуацію на Донбасі. Зокрема, про розведення сил поблизу Петрівського та Золотого, а також перебіг робіт з відновлення мосту поблизу Станиці Луганської.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии