Поиск

Тариф компанії "Укренерго", яка здійснює передачу електрики, знизили на 10%

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, знизила на 10% тариф "Укренерго" на послуги з диспетчерського управління.

Новий тариф з 1 жовтня 2019 року складатиме 8,04 грн/МВт-год, повідомляє пресслужба Укренерго.

"НКРЕКП затвердила новий тариф НЕК "Укренерго" на послуги з диспетчерського управління на рівні 8,04 грн/МВт-год. Це на 10% нижче від попереднього тарифу (8,9 грн/МВт-год), що діяв у серпні 2019 р. Новий тариф діятиме з 1 жовтня 2019 р.", - ідеться в повідомленні.

Зниження тарифу пояснюється переглядом бази для його формування, пояснили в компанії. Зокрема, майже на 24% збільшено прогнозований обсяг передачі електричної енергії в другому півріччі 2019 року.

У компанії нагадали, що під центральним офісом Укренерго вже більше місяця мітингують працівники Нікопольського заводу феросплавів та інших металургійних підприємств, які оскаржують в суді тарифи Укренерго на передачу електроенергії та оперативно-диспетчерське управління на друге півріччя 2019 року.

Укренерго, зі свого боку, доклало всіх зусиль для зменшення власних тарифів, зазначається у повідомленні. Компанія направила до уряду пропозиції щодо зменшення навантаження на тариф на передачу електроенергії, які були враховані під час ухвалення постанови Кабміну про покладання спеціальних обов’язків на ринку електроенергії.

Всі новини про субсидії в Україні читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии