Поиск

Організатори зимової Олімпіади 2022 року в Пекіні представили талісман ігор. Їм стала панда в костюмі з льоду. Талісманом Паралімпійських ігор буде китайський ліхтарик

Організатори Олімпіади в Пекіні випустили ролик, в якому трохи розповіли про панду Бін Дуньдунь. Виявляється, у неї є надздібності! Гуляючи у бамбукових заростях, панда стикнулася з таємничою сутністю, яка прилетіла з космосу. Так Бін Дуньдунь навчилася літати - і одного разу навіть вийшла на навколоземну орбіту.

Інша таємнича сутність вселилася в зроблений дітьми китайський ліхтарик Сюе Жунжун. Ліхтарик ожив, полетів і зайнявся спортом. Тепер він грає в керлінг, а ще катається на сноуборді і ковзанах.

Міжнародний олімпійський комітет вибрав Пекін місцем проведення зимових Олімпійських ігор в липні 2015 г. На проведення Олімпіади також претендувала казахська Алма-Ати. Змагання будуть проходити з 4 по 20 лютого 2022 р

Пекін вже приймав Олімпійські ігри - влітку 2008 р Таким чином, столиця Китаю стане першим в історії містом, в якому проходили і зимові, і літні Олімпійські ігри.

Всі новини спорту читайте в розділі #LifeStyle на Соцпорталі.

Комментарии