Поиск

Світоліна розповіла про свої відчуття від перемоги у Канаді

Перша ракетка України Еліна Світоліна прокоментувала свою перемогу на одному з найстаріших жіночих турнірів - Відкритому чемпіонаті Канади.

Інтерв'ю з нею з'явилося на офіційному сайті WTA.

-Кажуть, моя найкраща сторона - це те, що я боєць на корті. Це все тому, що в дитинстві я дуже хотіла виграти у мого брата Юліана. І мені знадобилося п'ять або шість років, щоб зробити це. Мені здається, це дійсно дуже допомогло мені,

- заявила вона.

Спортсменка також окремо виділила корисний досвід перемог над провідними тенистами світу й подякувала за підтримку власній команді.

"За роки в турі я можу сказати, що як людина я стала мудрішою, а як гравець - досвідченішою. Я пізнала , що таке вигравати і програвати важкі матчі - все це частина моєї кар'єри. Я тішуся, що цього року перемогла стількох гравців топ-5. Це додає мені впевненості. Але мені ще є над чим працювати, є що поліпшити у своїй грі. Я завжди думаю про те, а що б я ще могла поліпшити, і моя команда допомагає мені у цьому", - розповіла Світоліна.

Бути четвертою ракеткою світу для неї - "приголомшливо".

"Це приголомшливі відчуття - бути четвертою ракеткою світу. Я всього лише в одному кроці від того, щоб побити загальноукраїнський рекорд Андрія Медведєва - адже це завжди було моєю метою - стати найбільш високорейтинговим гравцем в історії українського тенісу. Я дуже мотивована, сподіваюся, що вдасться досягти цієї мети в цьому році. Для мене дуже важлива підтримка українців і я дуже ціную її".

Як повідомляв Соцпортал, Світоліна вийшла до 1/8 фіналу Вімблдону.

Комментарии