Поиск

Супрун розповіла, як правильно чистити зуби

Стоматологи рекомендують навіть після годування немовля витирати ясна звичайною серветкою змоченою кип’яченою водою, щоб запобігти розповсюдженню можливих інфекцій.

Про це в. о. глави МОЗ Уляна Супрун написала у соцмережі.

- Перший зуб? Час придбати першу зубну щітку! Для дітей існують спеціальні зубні щітки, що мають маленьку головку та м'яку щетину з заокругленими кінчиками. Кількість зубної пасти для дітей до 3 років має бути як рисове зернятко, а кількість фтору мінімальна, - каже Супрун.

Натомість дітям у віці 4-5 років слід починати вчитися самостійно чистити зуби. Можна встановити спеціальний таймер або включити їхню улюблену пісню, це допоможе дітям зрозуміти скільки часу потрібно чистити зуби та поступово звикнути до цього.

- Чистити потрібно внутрішню, зовнішню та жувальну поверхню зубів. Завжди в однаковому порядку, щоб дитина звикала. Щітка має бути розміщена під кутом 45 градусів відносно поверхні зубів. В такому положенні найкраще очищаються зуби та лінія ясен, де накопичується багато бактерій та залишків їжі, - резюмувала головний медик країни.

Соцпортал інформував, Супрун написала гнівного листа.

Комментарии