Пошук

Супрун показала жорстоке відео і закликала заборонити притравочні станції

В.о.голови голови Мінохорони здоров'я виклала на свою сторінку у Facebook відео цькування дикої тварини на притравочній станції.

Супрун, притравочні станції, заборона

- Так страждають тварини на притравочних станціях. Якщо ви дуже чутливі — краще не переглядайте. Але ми не можемо закривати очі на цю проблему, - прокоментувала вона жорстоке відео.
  • В таких місцях утримують тварин з метою нацьковування на них собак.
  • Як диких — кроликів, єнотів, лисиць, вовків, куниць, борсуків, ведмедів, так і домашніх — кошенят чи цуценят.

Подібне нацьковування завдає підневільним тваринам каліцтва, нерідко призводить до смерті. Собаки рвуть звіра, потім звіра віднімають, зашивають йому рани, підліковують та знову пускають в роботу. Це відбувається до моменту, коли його вже не можуть врятувати.

  • На сьогодні в Україні існує близько 20 офіційних та 10 неофіційних мисливських притравочних станцій.
  • Протягом року на одній такій станції знищується близько 24 тварин.
  • Кількість загиблих тварин за рік складає сотні.

Офіційно такого роду заклади називаються “контрольно-випробувальними станціями для мисливських собак“. Їх створення передбачене Статутом Українського товариства мисливців та рибалок. А призначення закладу визначене як підтримання мисливського собаківництва.

У багатьох європейських країнах, якщо подібні заклади й існують, то з рядом обмежень. До прикладу, притравлювання собак дозволено лише безконтактно через скляну перегородку в норі. Тоді собака бачить і відчуває, скажімо, лисицю, але вкусити її не може.

- В будь-якому випадку таке знущання з тварин неприпустиме. Сумно бачити, що в сучасному світі люди досі обирають такий шлях поводження з тваринами, - додала вона, - Заборона притравочних станцій є також однією із головних вимог Всеукраїнського маршу за права тварин та руху UAnimals.

Кожен може долучитися до вирішення цієї проблеми — приєднатися до активістів або просто поширити цей допис.

Крім того, нагадаємо, що:

Комментарии