Поиск

Суддів звинуватили в упередженості до учасника ДТП, який зіштовхнувся з авто помічника нардепа

У 2014 році у Києві на вулиці Бальзака сталась аварія, в ході якої зіштовхнулись дві автівки. Постраждали головним чином технічні засоби, за наявними доказами простежується вина обох водіїв, однак суд визнав винним лише одного та наказав стягнути з нього аж в 100 тис. грн.

Про це Соцпорталу розповіла мати учасника ДТП Олена Миколаївна.

За словами жінки, її син Юрій Каграманов 4 липня 2014 року близько 23:00 на авто "Опель Астра" їхав по вулиця Бальзака зі швидкістю приблизно 60 км/год. Він почав здійснювати обгін "Рено Кенго", який несподівано повернув наліво. Відбулось зіткнення. Водій "Рено" Олег Капішон, як зазначає жінка, додаючи копію медичної карти, перебував у стані алкогольного сп'яніння - в його крові виявили 0,38 проміле етилового спирту.

Також за її словами, дорожня розмітка на місці ДТП дозволяла здійснювати обгін. Це зафіксувала знімальна група Магнолія ТВ. Однак через декілька тижнів там з'явилась суцільна лінія. Пізніше сюжет про скандальне ДТП також вийшов на телеканалі ЗІК.

Суд першої інстанції визнав винним лише Каграманова, а Апеляційний це підтвердив. Подібні рішення суддів, а також метаморфози з розміткою, жінка пов'язує з тим, що Капішон був помічником народного депутата Артема Щербаня, є вихідцем зі структур МВС та має зв'язки в Апеляційному суді.

За її словами, син справді порушив правила дорожнього руху, перевищивши швидкість, однак суди повністю проігнорували вину другого водія. До того ж, на думку жінки, було призначено невмотивовано велику компенсацію постраждалому, оскільки після операції він жодних оперативних втручань не потребував. Мати з сином, звернулись до Вищого спецiaлiзованого суду. Суддi, розглянувши ixню справу, погодилися с доводами, та вiдправили до Апеляцiйного суду на повторний розгляд.

Як повідомляв Соцпортал, у столиці киянин розстріляв екс-чоловіка своєї дівчини.

Комментарии