Поиск

Суд у справі Штепи не може розпочати роботу, вона спізнюється

Колишній мер Слов’янська Неля Штепа, що підтримала колаборантів та російських найманців при захоплені міста не ходить на суд чи запізнюється. Так вона уникає суду, затягуючи розгляд справи.

Орджонікідзевський районний суд Харкова вкотре переніс засідання у справі колишнього мера Слов’янська Нелі Штепи. Цього разу вона запізнилася в суд. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області.

У зв’язку з запізненням Штепи судове засідання перенесли на 30 серпня.

Як повідомляв УНН, Штепу затримали в липні 2014 року. 8 жовтня 2014 роки їй оголошена остаточна підозра в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, які призвели до загибелі людей) і ч. 1 ст. 258-3 (створення терористичної групи чи організації) КК України.

Колишнього мера Слов'янська звинувачується в закликах до зміни кордонів України, сприяння проведенню псевдореферендуму про відділення Донецької області від України, створення умов для діяльності терористичних груп і організацій. Максимальна санкція зазначених статей - довічне ув'язнення.

Про Донбас. Новини читайте в розділі #Окупація на Соцпорталі.

Комментарии