Поиск

Суд по поновленню водія «Київпастрансу» навмисно затягується, - профспілковці

Засідання у справі поновлення на роботі водія Куренівського тролейбусного депо Андрія Трояна, яке мало відбутися 20 червня, скасували через відсутність приміщення в суді.

Як повідомили активістам Соціального руху члени Вільної профспілки залізничників України, вони вважають це навмисним затягуванням процесу.

За їх словами, попередні засідання у разі відсутності вільної зали проходили в кабінеті судді і жодних нарікань це не викликало. Наступне засідання відбудеться 24 липня ц.р. о 16.00. Згідно законодавства, спори про поновлення на роботі мають розглядатись пріоритетно і в найкоротші строки.

Андрій був звільнений з роботи на початку року, коли він разом з іншими співробітниками «Київпастрансу» створив осередок Вільної профспілки залізничників України та оприлюднив факти несправності тролейбусів, неналежної комплектації аптечок, нечесної оплати понаднормових змін та інших неналежних умов праці.

Адміністрація депо назвала підставою для звільнення активіста вчинення прогулу, оскільки виявила в наданому ним лікарняному листі помилки. В той же час за неналежне оформленні листків непрацездатності мають відповідати медпрацівники.

Тоді на знак протесту профспілковці оголосили голодування, яка мало широкий резонанс. Цинізм адміністрації депо згадали навіть у Британському парламенті.

Комментарии