Поиск

Суд надав дозвіл на заочне розслідування відносно Клименка

Голосіївський суд надав дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування (заочне розслідування) відносно Олександра Клименка. Про це повідомив заступник Генерального прокурора України Анатолій Матіос у Фейсбуці.

"Після 17 годин "процесуальних" боїв та ігор адвокатів в хованки від суду, тільки що суддя Голосіівського суду Мирошниченко, розглянувши більше 30 клопотань захисту, надала дозвіл на проведення спеціального досудового розслідування ( простіше -заочне розслідування) відносно Клименка О.В", - пише він.

Він зазначив, що Клименко в період квітня 2012 - вересня 2013 року, обіймаючи посаду голови ДПСУ (Міністра доходів і зборів), у складі створеної і очолюваної Януковичем В.Ф, злочинної організації, зловживаючи службовим становищем, діючи з корисливих мотивів, шляхом реалізації розробленого злочинного плану і злочинної схеми заволодів коштами державного бюджету України на загальну суму 3,166 млрд грн, шляхом незаконної компенсації ПДВ на рахунки фіктивних підприємств, в особливо великому розмірі, які були розподілені між учасниками злочинної організації.

Як повідомляв Соцпортал, Клименко і Курченко завдали Україні 198 млрд збитків — ГПУ.

Комментарии