Поиск

Студентки назвали імена тих, хто зірвав акцію проти сексуального насилля у вишах

Серед агресивних молодиків, які пройшли на плац Києво-Могилянської академії та завадили проведенню акції проти насильства та сексуальних домагань в українських університетах, впізнали активістів Свободи та Правого сектору.

Про це йдеться в релізі організаторок FemSolution.

"14 червня в Києво-Могилянській академії була скасована акція «Ні насиллю в університеті!» через застосування фізичного насилля щодо її учасниць. Джерелом насилля стали молодики зі значками ВО «Свобода» (на фото можна побачити Володимира Назаренко, Юрія Ноєвого, Власа Шмідта та Артема Олійника), члени НВР «Правий сектор» , а також молодики з ВГО «Сокіл», які пропагують націоналістичні та ксенофобні ідеї в межах студентського середовища Києво-Могилянської академії", - сказано в повідомленні.

Як зазначається, молодики заблокували вхід до запланованого місця акції, а також чинили спротив при спробі студенток увійти на територію студентського містечка. Окрім фізичного насилля, яке застосовувалось з їхнього боку щодо учасниць акції, вони також вигукували гомофобні повідомлення та через акт дарування квітів намагались «вилікувати» учасниць акції.

Як виявилось пізніше, попросив про допомогу молодиків викладач вишу Олексій Курінний, якого і звинувачують в сексизмі та неприпустимій поведінці.

Як повідомлялось, на наступний день організаторки провели повторну акцію, яка завдяки попередньому резонансу виявилась дуже масовою. Адміністрація вишу пообіцяла створити комісію для розслідування інциденту. Озвучувалась ініціатива внести до статуту Могилянки положення про звільнення та відрахування за харасмент. Також ширяться коментарі про те, що з Курінним не продовжать контракт.

Комментарии