Поиск

Столична поліція викрила магазин, де продавали сурогатний алкоголь

Правоохоронці Солом’янського району виявили діяльність магазину, де реалізовували алкоголь без відповідної документації. Поліцейські вилучили 15 літрів сурогату та 40 пляшок алкогольних напоїв із ознаками підробки.

Реалізовувався товар сумнівної якості у продуктовому магазині на вулиці Монтажників. Правоохоронці опитали очевидців, які підтвердили, що у закладі продають горілку із пластикових пляшок без маркування.

Під час перевірки продавець та власник магазину не змогли надати відповідних документів та дозволів на реалізацію алкогольної продукції.

Саморобна горілка зберігалась у пластикових пляшках. Крім цього, правоохоронці вилучили 40 пляшок інших напоїв.

У результаті перевірки складено протокол за ч. 1 ст. 156 (Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі. Питання щодо міри покарання правопорушників буде вирішено у судовому порядку.