Поиск

Стенографи АП Зеленського необізнані - не знають голів фракцій ВР

АП нового Президента оголосила стенограму зустрічи голів фракцій ВР з Зеленським. В ній не вказані імена та призвища половини голів фракцій парламенту, що свідчить про необізнаність працівників апарату.

зустріч голів фракцій ВР з Зеленським

В опублікованій стенограмі зустрічі Зеленського з депутатами половина учасників залишилися анонімними. Зустріч 21 травня була присвячена розпуску Верховної Ради і достроковим виборам. У консультаціях, як і передбачено Конституцією, брали участь голови всіх парламентських фракцій і груп. Однак нові стенографісти АП, як виявилося, знають далеко не всіх з них. Частина учасників зустрічі в стенограмі фігурують як анонімні "виступаючі".

Зокрема, клеркам адміністрації Зеленського не вдалося ідентифікувати голову фракції "Блоку Петра Порошенка" Артура Герасимова, а також Максима Бурбака з "Народного фронту" та Олега Березюка з "Самопомочі".

Голова фракції "Опозиційного блоку" Вадим Новинський був єдиним учасником зустрічі, який говорив російською, проте його також не впізнали, підписавши просто "Виступаючий".

Зазначимо, що стенографісти коректно вказали президента Володимира Зеленського, його радника і майбутнього главу АП Андрія Богдана, спікера Андрія Парубія, віце-спікерів Ірину Геращенко і Оксану Сироїд, голову фракції "Батьківщини" Юлію Тимошенко і головного "радикала" Олега Ляшка. Голови депутатських груп "Відродження" і "Воля народу" Віталій Хомутиннік і Ярослав Москаленко також не стали анонімними "виступаючими". Можливо тому, що всім їм надавав слово Зеленський, попередньо називаючи по імені.

Більшість реплік голови Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук в стенограмі підписані її ім'ям, проте двічі вона також фігурує як "Виступаюча". У тих випадках, коли вона вступала в розмову без того, щоб її попередньо представили.

У ході зустрічі Ляшко тричі згадав голову правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. У всіх трьох випадках стенографісти записали його прізвище як "Кобелєв".

Відзначимо, що раніше спікер Андрій Парубій повідомляв, що під час зустрічі депутатів із Зеленським велася не лише стенограма, але й відеозапис.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии