Поиск

Стартап готовий заплатити $ 127 тис. За ідеальне обличчя для робота

Лондонський стартап Geomiq шукає обличчя для людиноподібного робота, який буде допомагати літнім людям. Компанія готова заплатити £100 тис. тому, хто поділиться своїм обличчям

Про це повідомляє VICE.

Інжинірингова компанія Geomiq повідомила, що шукає «добре і доброзичливе» обличчя для свого нового клієнта, невідомого виробника роботів, який створює «віртуального друга» для літніх людей.

«Кілька тижнів тому до нас звернулася компанія-робототехніки, яка запитала, чи можемо ми допомогти їй з останніми штрихами сучасного гуманоїдного робота, над яким він працює», - написав Geomiq на своєму сайті.

Воно стане обличчям робота після його запуску у виробництво і буде відтворено на потенційно тисячах роботів по всьому світу. Роботи будуть запущені у виробництво в наступному році і будуть легко доступні для громадськості. Бажаючі можуть заповнити заяву на сайті компанії і відправити свої фотографії.

Компанія додала:

«Ми знаємо, що це надзвичайно унікальний запит, і підписання ліцензій для використання вашого обличчя є потенційно дуже важливим рішенням».

Цю пропозицію розкритикували в Twitter. Деякі запитали, чому фірма шукає людське обличчя, а не створює своє підроблене, як це зробили розробники андроїда Софії. Нагадаємо, що Софія була розроблена в 2015 році, і за цей час встигла зробити дуже багато: отримала громадянство Саудівської Аравії, пожартувала над мільярдером Ілоном Маском і знялася в короткометражному фільмі. Творець Софії вважає, що до 2029 року комп'ютери зможуть зрівнятися з інтелектом однорічної дитини, а до 2045 року роботи зажадають цивільних прав.

Про останні досягнення в світі науки і техніки читайте в розділі #Х-Files на Соцпорталі.

Комментарии