Поиск

Станції «Театральна», «Хрещатик» зачинено через дзвінок про мінумання

Станції «Театральна», «Хрещатик» зачинено на вхід, вихід та пересадки.

Про це повідомляє прес-служба Київського метрополітену у Фейсбуці.

Надійшов анонімний дзвінок про мінування!Інформація про відкриття станцій буде опублікована одразу після завершення перевірки.

Станції «Театральна», «Хрещатик» зачинено через дзвінок про мінумання

Нагадаємо, вчора Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як відремонтували вестибюль № 2 станції метро «Святошин». 1 листопада оновлений вестибюль відкриють для пасажирів.

- Оновлена станція «Святошин», що ми відкрили після ремонту в березні, стала пілотною. В якому сенсі? Тут ми впроваджували сучасні норми доступності в збудовану за радянських часів станцію. Загалом на станції встановили 3 ліфти та 3 підйомники, обладнали тактильні смуги, навігацію, звукові сигнали. Консультації щодо потреб маломобільних категорій населення надавала Асамблея людей з інвалідністю, – сказав Віталій Кличко.

У другому вестибюлі для можливості пересування людей з інвалідністю встановили один ліфт та 2 вертикальних підйомники. Виклали тактильну плитку, встановили інформаційні покажчики. Оновили покриття підлоги, стін, стелі вестибюля та прилеглого переходу. Встановили нові двері на вході у вестибюлі. Здійснили благоустрій території біля станції.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Комментарии