Поиск

Станції київського метро хочуть зробити доступними для маломобільних пасажирів

Зокрема, доступної для мало мобільних пасажирів невдовзі стане станція «Святошин». Оголошено тендер на покращення умов для маломобільних пасажирів на станції «Політехнічний інститут».

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

Станції київського метро хочуть зробити доступними для маломобільних пасажирів

Більшість станцій метрополітену мають бути адаптовані для зручності маломобільних пасажирів. На цьому наголосив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, коментуючи ремонт станції метро «Політехнічний інститут», тендер на проведення якого оголосили днями. За його словами, така вимога не лише урівнює пасажирів у праві на якісні послуги, але і демонструє рівень організації транспортної галузі.

- Ремонт станції метро «Святошин», який ми розпочали минулого року та практично завершили один із виходів, теж передбачає створення зручних для осіб із обмеженою мобільністю умов користування станцією. Власне, це не лише про метро. Однією із головних вимог до столичного транспорту є дружність до усіх груп пасажирів. Рухомий склад, який ми купуємо, має понижену підлогу, на зупинках та станціях встановлюються мнемосхеми та тактильні таблички, інші допоміжні елементи, – розповів Дмитро Давтян.

Нагадаємо, у Києві перестануть курсувати трамваї двох маршрутів.

Комментарии