Поиск

Стало відомо, за скільки продадуть завод "Арсенал"

OpenMarket (ДП “СЕТАМ”) продає ремонтні цехи заводу «Арсенал» під забудову за 561 млн грн.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) продає нежитлову будівлю – корпус №4 (Е), площею 37 957,50 кв. м., та земельну ділянку, площею 1,3633 га., за адресою м. Київ, Печерський район, вул. Московська, 8.

«Будівля та ділянка розташовані в історичному центрі столиці й мають величезну перспективу комерційної забудови», - підкреслив генеральний директор ДП “СЕТАМ” OpenMarket Віктор Вишньов.

Основна перевага подібних ділянок у порівнянні з ділянками, вільними від забудови, це наявність комунікацій.

Виробничі підприємства завжди споживали великі обсяги газу та електроенергії, тому мали потужні інженерні мережі.

На сьогодні забезпечення в достатньому обсязі електроенергією та газом території, при розробці будь-якого виду нерухомості в міських умовах, є досить великою витратною статтею.

«Якщо розглядати в цьому аспекті green field (чисту ділянку) і brown field (освоєну ділянку) як дві альтернативи, то раніше розроблена ділянка (нинішня промзона) є більш вигідною, оскільки в цьому випадку немає необхідності у великих інвестиціях на організацію та підключення інженерних систем», - пояснив Віктор Вишньов.

Повна інформація про лот.

Стартова ціна: 561 066 582.46 грн.

Дата проведення аукціону: 29 cічня 2018 року.

OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) - це чесний, простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року.

Комментарии