Поиск

Стало відомо, в яких районах Києва "гасають" автомобілісти

Компанія Uber відкрила масив даних про переміщення автомобілів, зареєстрованих на платформі. Це дало можливість визначити найбільш "швидкісні" райони Києва.

Uber, Київ, швидкість, таксі

Про це повідомляє Соцпортал з посиланням на Хмарочос.

Під час кожної поїздки автомобіля Uber генеруються дані про час та швидкість його руху. Аналітики компанії GeoDesign обробили ці дані, прив’язали до карти та візуалізували. Синім позначено відрізки доріг, де швидкість перевищує 70 км/год, червоним – менше 30 км/год.

Як виявилося, доволі високі швидкості руху – на набережній Дніпра (але лише до Подолу), на проспекті Перемоги (крім розв’язки), проспекті Бажана (до Південного мосту). Також добре справляється з трафіком частина бульвару Дружби Народів від Либідської до бульвару Лесі Українки.

Натомість Окружною дорогою, особливо в районі Борщагівки, можна швидко проїхати лише ввечері. Як зазначають аналітики, дається взнаки щільна забудова приміської зони.

- У центр краще взагалі не заїздити на машині, навіть поза години пік, – коментують автори мапи.

Ці дослідження вважають ключем до погодинних даних про інтенсивність руху в місті – кількість автомобілів, що проїжджають.

Зокрема, такі дані можуть бути корисними для великих супермаркетів, АЗС, ресторанів та інших закладів, що орієнтуються на локації з хорошим потоком автомобілей. Бізнеси зі службою доставки можуть використовувати мапу для побудови оптимальної мережі виробництв і складів.

Нагадаємо, за відсутності вимірювання трафіку КМДА аналізуватиме ситуацію на основі даних компанії TomTom. Зазначимо, що за даними цієї компанії, торік Київ піднявся на 13-те місце у світі за щільністю трафіку.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Комментарии