Поиск

Стало відомо в яких країнах найбільше їдять українські макарони

Найбільше макаронних виробів Україна експортує до РФ, Молдови та Великої Британії.

Про це повідомляє Соцпортал, посилаючись на Agravery.

За січень-вересень 2018 року з України було експортовано понад 19 тис. тон макаронних виробів, загальна вартість яких становила $28 млн.

У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, обсяг експорту в даному сегменті зріс на 13% (16,8 тис. т), а загальна вартість товару збільшилася на 19%.

Зріс обсяг експорту до Німеччини (на 26%), Російської Федерації (на 23%) та до Великої Британії (на 9%) у порівнянні з попереднім роком, - зазначають в аналітичному департаменті Ради з питань експорту продовольства (UFEB).

Топ-5 країн, що споживають українські макаронні вироби:

Російська Федерація (17% від загального експорту);

Республіка Молдова (12%);

Велика Британія (10%);

Німеччина (9%);

Румунія(6%).

Ринки Великої Британії, Німеччини та Нідерландів характеризуються великими обсягами споживання макаронних виробів на одну особу, значним імпортом товарів та загальним зростанням місцевого ринку. Дані фактори створюють сприятливі можливості для входження на ринок нових гравців, в ролі яких можуть знаходитися і українські експортери, - додають в UFEB.

Нагадаємо, Італія залишається головним постачальником цього сегменту, задовольняючи потреби таких країн: Німеччини, США та Франції. Також, Туреччина продовжує стабільно нарощувати свій експорт, що дозволило їй стати другою країною-експортером, поступаючись лише Італії.

Нагадаємо, стало відомо, чому в Україні подорожчали огірки.

Комментарии