Поиск

Стало відомо, у якої істоти на планеті найшвидший язик (відео)

В ході експерименту науковці дійшли висновку, що найшвидшим язиком на нашій планеті володіє карликовий хамелеон.

Стало відомо у якої істоти на планеті найшвидший язик

Про це повідомляють cikavosti.com, передає Соцпортал.

В Провіденсі вченим з Броунівського університету вдалося з’ясувати, що язик карликового хамелеона є найшвидшим на всій планеті. Представники виду Rhampholeon spinosus розганяють язик до 100 км/год за соту частку секунди. Він швидше суперкара Tesla Model S, який розганяється до 96 км за 3 секунди

Карликовий хамелеон мешкає в Танзанії. Довжина тулуба рептилії — 16 мм, а от язик в 2,5 раза перевищує довжину тіла. Фахівці провели дослідження, яке підтвердило: язик істоти можна вважати одним зі швидких механізмів у всьому світі.

Крістоферу Андерсону, що очолює дослідження, довелося скористатися високошвидкісною камерою, яка робить 3 000 кадрів в одну секунду.

Це дозволило простежити, як хамелеон ловить своїм надшвидким язиком потенційну здобич. На думку вченого, еластичні тканини біля основи язику дозволяють досягати високої швидкості, різко розтягуючись і розслабляючись. Через це язик «вистрілює» після отриманої енергії

Дослідження показало, що швидкість язика тварини залежить розмірів її тіла. Доктор Андерсон зазначив, що чим менший розмір, тим могутніший і швидший язик. Це явище можна вважати закономірним згідно з теорією еволюції, зробив висновок фахівець.

Нагадаємо:

Комментарии