Поиск

Стало відомо, скільки у Києві буде коштувати вода

Зокрема, кубометр холодної води буде коштувати 22 гривні. Щоправда, наразі невідомо коли нові тарифи будуть запроваджені.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі Київводоканалу.

Стало відомо, скільки у Києві буде коштувати вода

В головному офісі Київводоканалу відбулося відкрите обговорення проектів постанов Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення для ПрАТ «АК «Київводоканал».

На засіданні НКРЕКП, яке проводилося у формі відкритого слухання 21 грудня 2018 року, були ухвалені проекти постанов щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення та тарифів на централізоване постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).

Таким чином, НКРЕКП має намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведеннядляПрАТ «АК «Київводоканал», а саме:

- тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва становитиме 20,832 грн (у т. ч. ПДВ 3,472 грн) за 1 куб. м, з них:

11,268 грн (у т. ч. ПДВ 1,878 грн) за 1 куб. м водопостачання;

9,564 грн (у т. ч. ПДВ 1,594 грн) за 1 куб. м водовідведення;

- тариф на послугу з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)становитиме 22,212 грн (у т. ч. ПДВ 3,702 грн) за 1 куб. м, з них:

12,012 грн (у т. ч. ПДВ 2,002 грн) за 1 куб. м водопостачання;

10,200 грн (у т. ч. ПДВ 1,700 грн) за 1 куб. м водовідведення.

Нагадаємо, киянам повернули 4 мільйони гривень за неякісні комунальні послуги.

Комментарии