Поиск

Стало відомо, скільки сучасних світильників встановлять у Києві

Цього року на модернізацію мереж вуличного освітлення столиці з міського бюджету було виділено 304 мільйон гривень. І ці капіталовкладення мають окупитися, адже сучасникі світильники дадуть змогу економити до 50% витрат на електроенергію.

Про це Київські новини. Соцпортал повідомили у прес-службі КМДА.

скільки сучасних світильників встановлять у Києві

У столиці активно триває відновлення зношених та застарілих мереж зовнішнього освітлення. До кінця 2018 року у Києві налічуватиметься майже 12,5 тисяч сучасних LED-світильників.

- Модернізація мереж зовнішнього освітлення – це передусім безпекова складова. Встановлюють сучасне LED-освітлення на низці об’єктів, включаючи вулиці, бульвари, шосе, прибудинкові території, парки та бульвари столиці. Наша мета – протягом 5-6 років змінити всі світильники у столиці на сучасне LED-освітлення», - розповів перший заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Іван Шпильовий.

На цей рік було виділено з міського бюджету на заміну мереж освітлення 304 млн грн. Наразі формується план та відповідне фінансування щодо заміни освітлення на інших об’єктах у 2019 році.

Іван Шпильовий зауважив, що сучасне освітлення дає змогу економити на електроенергії в столиці 30-50% бюджетних коштів на рік. LED-світильники не містять ртуті та не завдають шкоди екології.

Нагадаємо, у Києві відремонтували декілька мостів.

Комментарии